ТРЕНІНГ ДЛЯ МЕНЕДЖЕРІВ «РОЗВИТОК КОМУНІКАТИВНИХ НАВИЧОК»

12 березня 2019 рок студенти економічного факультету спеціальності 073 Менеджмент відвідали Камянець-Подільський міський центр зайнятості, де було проведено тренінг «Розвиток комунікативних навичок» провідним фахівцем з профорієнтації Ільєвою Наталією Миколаївною.

Студенти активно брали участь у комунікативній взаємодії ефективного спілкування при виконанні вправ «Техніка ввічливої відмови», «Рекламний агент», «Мені подобається спілкуватись, коли…» та іншій інтерактивній взаємодії. При цьому, молодь опановувала широкий набір управлінських та комунікативних умінь та навичок, а саме: встановлення відносин, робота в команді, ведення переговорів, уміння слухати, ораторське мистецтво, ведення дискусій, вирішення проблем тощо.