16-17 травня 2019 року відбулася XII Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, пріоритети та перспективи соціально-економічного розвитку в ХХІ ст.»

16-17 травня 2019 року на економічному факультеті відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, пріоритети та перспективи соціально-економічного розвитку в ХХІ столітті».

Співорганізаторами заходу виступили Міністерство освіти і науки України, Інститут економіки промисловості НАН України, Державна установа «Інститут досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки імені Г. М. Доброва НАН України», Комратський державний університет, м. Комрат (Республіка Молдова), Інститут економіки Національної академії наук Білорусі (Республіка Білорусь), Державний економічний університет в Познані (Республіка Польща).

У конференції прийняло участь 107 представників наукової спільноти, у тому числі 23 іноземних учасники – 18 учасників з Республіки Білорусь, 1 учасник з Республіки Польща, 3 учасника з Республіки Молдова, 1 учасник з Латвійської Республіки. Широкою була і вітчизняна географія конференції: міста Київ, Полтава, Харків, Львів, Ніжин, Ірпінь, Дніпро, Хмельницький, Кам’янець-Подільський.

Про високий рівень науковості заходу свідчить те, що в цілому у конференції взяли участь: 17 докторів наук; 14 професорів; 61 кандидат наук; 29 доцентів. Широкою була презентована академічна наукова спільнота. У конференції взяли участь представники 5 наукових установ та близько 20 українських та іноземних вищих навчальних закладів. Учасниками конференції були також економісти-практики та підприємці.

Безпосередню участь у пленарному та секційних засіданнях конференції взяли 38 науковців та вчених, серед яких 8 докторів наук і 27 кандидатів наук. Результати своїх досліджень на заході представили відомі вітчизняні науковці, зокрема, Рингач Н.О., доктор наук з державного управління, Попович О.С., доктор економічних наук, Рогач С.М., доктор економічних наук, Баженова С.Е., доктор історичних наук, Мазур Н.А., доктор економічних наук, Матвейчук Л.О., доктор наук з державного управління. Іноземну наукову спільноту в черговий раз представила кандидат технічних наук Цілібіна В.М. (Інститут економіки НАН Білорусі).

Пленарне та секційні засідання конференції супроводжувалися жвавим обговоренням актуальних соціально-економічних проблем та конструктивною дискусією. В рамках проведення конференції для учасників були організовані цікаві екскурсії містом, а також виїзна екскурсія до Бакоти.