Наші випускники: кроки успіху

Кирилюк Володимир Вікторович у 2011 році закінчив з відзнакою Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка і отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки «Управління персоналом і економіка праці» та здобув кваліфікацію бакалавра з управління персоналом і економіки праці, викладача економіки.

У 2012 – закінчив з відзнакою КНЕУ імені Вадима Гетьмана і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Управління персоналом та економіки праці» та здобув кваліфікацію магістра з управління персоналом та економіки праці.

З 2012 р. по 2016 р. навчався в аспірантурі КНЕУ імені Вадима Гетьмана за спеціальністю «Демографія, економіка праці, соціальна економіка і політика».

З 2012 р. по 2019 р. працював асистентом кафедри управління персоналом та економіки праці КНЕУ імені Вадима Гетьмана. 19 грудня 2018 року захистив кандидатську дисертацію на тему: “Соціальна згуртованість і соціальний капітал: взаємодія та шляхи розвитку”.

З 2019 р. по 2020 рік працював на посаді старшого викладача кафедри управління персоналом та економіки праці КНЕУ імені Вадима Гетьмана. З вересня 2020 року працює на посаді доцента кафедри управління персоналом та економіки праці КНЕУ імені Вадима Гетьмана.



Вікторія Музика (Боднарчук) закінчила Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка в 2016 році та отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю “Управління персоналом та економіка праці”.

Працює у Центрі лікування хребта та суглобів «Кінезіс». Обіймає посади адміністратора та менеджера. У посадові обов’язки входить:

  • робота з персоналом;
  • підтримання та розширення вже існуючої клієнтської бази;
  • проведення співбесід;
  • реклама;
  • менеджер з продажу та надання послуг.


Матковська Анастасія у 2013 році після закінчення школи вступила у Кам’янець-Подільський Національний університет імені Івана Огієнка на економічний факультет, відділення «Управління персоналом та економіка праці». У 2019 році отримала ступінь магістра із спеціальності «Менеджмент». Диплом з відзнакою.

Після закінчення університету стала учасником річної програми стажування для випускників ВНЗ компанії СRH Україна за спеціальністю бухгалтер на базі АТ «Подільський цемент». Після закінчення програми продовжувала працювати на даній посаді на АТ «Подільський цемент».

З січня 2021 року працюю Адміністратором з контролю витрат проекту «Термінал у м. Київ м. Вишневе» компанії СRH Україна.



Маковецька Анна Анатоліївна, закінчила Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка в 2017 році та отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю “Управління персоналом та економіка праці”.
На сьогодення працює в АТ “ПУМБ” фахівцем відділу підбору та адаптації персоналу масових позицій.

Виконує такі посадові обов’язки:
• забезпечення реалізації функції підбору персоналу;
• виконання плану по рекрутингу;
• складання профілю посади;
• внутрішня та зовнішня комунікація про наявність вакансій;
• проведення співбесід та внутрішніх конкурсів;
• первинна адаптація нових співробітників та інші.



Гончарук Дарина Вікторівна, закінчила Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка,  економічний факультет в 2020 році і здобула ступінь вищої освіти – магістр з за спеціальністю “Управління персоналом та економіка праці” та напрямом підготовки “Менеджмент”, диплом з відзнакою.

Після закінчення навчання успішно пройшла конкурсний відбір до головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області, де працюю дотепер на посаді – провідний спеціаліст відділу контрольно-перевірочної роботи. Посадові обов’язки: здійснення контролю за дотриманням суб’єктами системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування вимог законодавства щодо загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та інші.



Сокальська Юлія Олегівна, закінчила Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка в 2013 році та отримала диплом бакалавра з відзнакою за спеціальністю “Управління персоналом та економіка праці”. Диплом магістра за даною спеціальністю здобула в КНЕУ (м. Київ) у 2014 році.

Під час навчання на останньому курсі  університету проходила стажування в рекрутинговій компанії DOPOMOGA Ukraine в м. Київ (проект з масового підбору персоналу).

Після закінчення навчання почала працювати в компанії страхового брокера BritMark (м. Київ) офіс-менеджером (1,3 роки), потім рекрутером (2,2 роки), останні 3,2 роки працюю сервіс-менеджером по медичному страхуванню корпоративних клієнтів.  



Губрик Тамара Миколаївна       

Рік завершення навчання в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка : січень 2017 року

Здобула кваліфікацію : ступень вищої освіти магістр спеціальність «Управління персоналом та економіка праці».

Професійна кваліфікація: магістр з управління персоналом та економіка праці.

Сидорчук Володимир Миколайович

Рік завершення навчання в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка : червень 2013 року

Здобув кваліфікацію : бакалавра «Управління персоналом та економіка праці» та спеціаліста «Економіка підприємства».

Професійна кваліфікація: фах бакалавра з управління персоналом та економіки праці, викладач економіки та спеціаліст з економіки підприємства.

Співзасновники компанії «Area Group».

Area Group  це компанія з міста Кам’янця-Подільського, яка заснована для того, щоб зламати стереотипи бізнесу. Ми створили компанію, яка береже цінності та економить час кожного із Вас. Ми робимо важкі процеси простими та буденними. Ми спеціалізуємось на операціях з нерухомості, дизайні інтер’єру, оздобленні квартир та будинків «під ключ» та маркетингу.

Сидорчук В.М. та Губрик Т.М. подружня пара, виховують сина.



Задорожний Володимир Михайлович, закінчив Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка у 2020 році ступінь магістр. На даний момент працює в компанії «Микулинецький Бровар Плюс», де обіймає посаду територіальний представник.

У посадові обов’язки входить: підтримання та розширення вже існуючої клієнтської бази, залучення нових клієнтів до співпраці, створення і затвердження договорів, контрактів про умови співпраці та експлуатацію обладнання. Невід’ємною складовою моєї роботи є індивідуальні презентації і дегустації продукції, контроль дебіторської заборгованості, розміщення торгового обладнання та додаткового місця представленості, а також  робота з торговою командою. Формування логістичних сполучень (маршруту).