На економічному факультеті КПНУ ім. І. Огієнка відбулася посвята першокурсників!

17 жовтня 2019 року відбувся традиційний захід – урочиста церемонія посвячення першокурсників у студенти. Згодом студенти зібралися у актовій залі, де відбувалося свято. Право відкрити церемонію було надано декану економічного факультету кандидату економічних наук, доценту Ткачуку Віталію Валерійовичу.

Традиційно цього дня новоспечені студенти складають клятву першокурсника. Це хвилююча мить, адже саме в Кам’янець-Подільському національному університеті ім. І. Огієнка на економічному факультеті народжуються майбутні працівники та фахівці з менеджменту, економіки. А у сьогоднішніх першокурсників попереду незабутні роки навчання, протягом яких вони отримають гідні знання, які допоможуть реалізувати себе з обраної професії.