Настановча конференція з навчальної практики

Кафедрою менеджмент 14 вересня була проведена настановча конференція з навчальної практики «Фізіологія і психологія праці», для студентів 2-го курсу Mg1-B19 групи спеціальності 073 Менеджмент.

Під час конференції студенти ознайомились з програмою практики та етапами її проходження. Спершу, керівником практики к.ек.н., ст. викладачем Рарок О.В. було проведено вступний інструктаж з техніки безпеки. Також, Олександр Васильович доніс до студентів мету та завдання практики, ознайомив з процедурою проходження практики, окреслив масштаб та особливості роботи студента-практиканта у закладах, що виступають базою проходження практики, попередив про можливі труднощі та зазначив очікувані результати практики.

Бажаємо студентам другого курсу Mg1-B19 групи економічного факультету належним чином виконати програму практики та отримати гарні враження від практичної діяльності!