Досвід участі

Досвід участі НПП:

  • 21-23 серпня 2023 року доцент Оксана Лаврук взяла участь у Сrash–курсі «Цифрова економіка як елемент сталого розвитку підприємства» для організацій всіх форм власності, який проходив в межах проєкту Програми ЄС Еразмус+ «Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану» (618270-EPP-1-2020-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP), організований Університетом Миколаса Ромеріса (Литва).  (30 годин (1 кредит ECTS). Сертифікат № CR059-2023 від 24.08.2023 р.).
  • 28 лютого 2023 року науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти кафедри менеджменту мали змогу долучитися до науково-практичного вебінару на тему «Цифрові комунікації державної податкової служби та платників податків» на запрошення Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, за участю Козаченко Юліани Павлівни – в.о. начальника Головного управління ДПС у Київській області, державного службовця 4 рангу, доктора наук з державного управління та Матвейчук Людмили Олександрівни – доктора наук з державного управління, професора кафедри туризму та готельно-ресторанної справи КПНУ ім. Івана Огієнка.

    У ході вебінару розглядалися актуальні проблеми використання цифровізації у розвитку органів державної влади, податкової служби, та сутність цифрової трансформації держави. Було висвітлено послуги, портали та сервіси, які сьогодні активно застосовуються та трансформують сфери життєдіяльності суспільства. Також, Ю. П. Козаченко розповіла учасникам заходу про цифрову взаємодію із територіальними громадами Київської області у контексті можливості оперативного надання інформації щодо платників податків та джерел доходів місцевих бюджетів через Електронний кабінет. Окремо обговорили спеціальний правовий та податковий простір для IT-компаній в Україні Дія Сіті, який функціонує з метою стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні.

    Щиро дякуємо керівництву Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова за організацію заходу та Юліані Павлівні за актуальну та змістовну презентативну інформацію з питань розбудови цифрової держави!

  • Доцент Олійник Н.Ю. успішно виконала вимоги завершення курсу FSc та отримала сертифікат Літньої польової школи «Гірські екосистеми та управління ресурсами», що відбувався 10-20 вересня 2023 року (Fehér Sas Bükk Mountains, Hungary) від The Grassroots Institute, 548 Jean Talon Ouest, Montreal, H3N 1R5 Canada.

    Як частину академічних вимог, Надія Олійник відвідала достатню кількість лекцій онлайн протягом 10-денної програми курсу. Цей міжнародний навчальний курс вивчав принципи управління природними ресурсами та для сталого збереження, а також різні соціальні, політичні, економічні та культурні аспекти, що конкурують за природні ресурси в гірських екосистемах і підтримують їх. Міжнародний курс надає можливості впровадження та розробки системи розвитку раціонального управління наявними природними ресурсами в гірських ландшафтах. Зазначена міжнародна програма навчання відбувалася в партнерстві з різними академічними та практичними організаціями світу.

    Переглянути сертифікат повністю можна тут.

  • 27-29 січня 2022 року доцент Оксана Лаврук пройшла підвищення кваліфікації (стажування у формі онлайн тренінгів) з інклюзивної освіти для викладачів та стейкхолдерів проекту DigEco в рамках проекту Erasmus+ 618270-EPP-1-2020-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP «Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану (DigEco)», організоване Університетом Миколаса Ромеріса (Литва). (15 годин (0,5 кредита ECTS). Сертифікат № P182-2022 від 29.01.2022 р.

  • Протягом 21–25 серпня 2021 р. к. е. н., доцент Оксана Лаврук пройшла підвищення кваліфікації в рамках «Digital Economics Week» на базі Mykolas Romeris University (м. Вільнюс, Литва) обсягом 30 год. (1 кредит ECTS). Підвищення кваліфікації було організоване в межах ERASMUS+ project 618270-EPP-1-2020-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP «Digitalization of economic as an element of sustainable development of Ukraine and Tajikistan (DigEco)».
  • З 25 лютого по 23 березня 2021 р.  к. е. н., доцент Оксана Лаврук пройшла міжнародне підвищення кваліфікації (стажування у формі онлайн тренінгів) в рамках проекту Erasmus+ 618270-EPP-1-2020-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP «Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану (DigEco)», організоване Університетом Миколаса Ромеріса (Литва) обсягом 60 годин (2 кредити ECTS) Сертифікат № D-48/2021 від 24.03.2021 р.
  • 12–13 лютого 2021 р. к. е. н., доцент Оксана Лаврук пройшла онлайн-стажування від Університету Миколаса Ромеріса «Трансформація вищої освіти в умовах цифровізації» («Transformation of higher education in the conditions of digitalization») обсягом 15 годин (0,5 кредиту ECTS) в рамках ERASMUS+ project 618270-EPP-1-2020-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP «Digitalization of economic as an element of sustainable development of Ukraine and Tajikistan (DigEco)».

Досвід участі ЗВО:

  • 27-28 січня студенти першого курсу спеціальності 073 Менеджмент (Марія Боз, Валерія Рюмшина, Тетяна Сокол, Анастасія Худіковська) брали участь у тренінгу «Як стати успішним менеджером та творити історію міста?» Спільна мета для всіх присутніх – опанувати нові знання та реалізовувати їх на практиці задля розвитку своєї громади.

У перший день разом з бізнес-тренером Твердиславом Філатовим, канд. техн. наук, СЕО стартапу Vacuum Gravity Energy в продуктивній атмосфері вони дізналися:

  • про основи управління проєктами;
  • про успішні кейси реалізованих проектів;
  • практичні паради з презентації ідеї проєкту;
  • про відбірковий конкурс на безкоштовне навчання в «Школі проектних менеджерів» з поглибленим вивченням бізнес англійської і практичною участю в реальних проєктах.

Атмосфера була дуже активна і творча. Під час практичної частини (другий день тренінгу) учасники разом із тренером:

  • застосували практики нетворкінгу для знайомства між учасниками;
  • ознайомилися з проектами, які учасники хочуть реалізувати в місті;
  • провели практичну гру з презентації проектів.

Всі присутні учасники тренінгу об’єдналися в групи, отримали випадкові картки: продукт, ресурси, сервіси, клієнти, бюджет і додаткові можливості. В цих умовах команди сформували презентації продуктів для потенційних інвесторів. У ході гри учасники виявили комунікаційнійні та презентаційні навички, навчились спільно формувати концепцію проєкту. Проведення тренінгу вони оцінили дуже високо, адже він був не тільки теоретичний, а насичений практиками і цікавими інструменти з управління проєктами.

Захід відбувся в рамках проекту «Сприяння економічному розвитку в Кам’янець-Подільській громаді», що фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» та реалізовується Центром «ЕЙДОС» у співпраці з Кам’янець-Подільською міською радою.

  • 16-17 грудня 2023 року студенти першого курсу (першого бакалаврського рівня вищої освіти) Марія Боз, Тетяна Сокол, Ольга Цілійовська та другого курсу (першого бакалаврського рівня вищої освіти) Оксана Пронцевич, Ірина Садлівська брали участь у дводенному тренінгу «Як стати успішним проєктним менеджером та творити історію міста?», вони дізналися:
    • про успішні кейси реалізованих проектів;
    • про основи управління проектами;
    • про практичний тренінг з лідерства та командоутворення;
    • практичні паради з презентації ідеї проекту;
    • про відбірковий конкурс на безкоштовне навчання в «Школі проектних менеджерів» з поглибленим вивченням бізнес англійської і практичною участю в реальних проектах.

Захід організовано в рамках проєкту «Сприяння економічному зростанню в Кам’янець-Подільській громаді», що фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» та реалізовується Центром «ЕЙДОС» у співпраці з Кам’янець-Подільською міською радою.

  • Студенти Мелишинська Влада, Куртик Наталя, Кухар Роксолана, Вишницька Альона та інші брали участь в Міжнародному конкурсі студентських науково-дослідних робіт з економіки під керівництвом к.е.н. доцента Лисака В.Ю. (Комратський державний університет, науково-дослідний центр «ПРОГРЕСС», 05.06.2018 р.).