Наукова діяльність к.е.н., доцента Андрейцевої І.А.

З 2003 року працює на економічному факультеті Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Кандидат економічних наук з 2006 року.  Вчене звання доцента присвоєно 23.12.2008 році. Тема дисертації: «Облік, економічний аналіз і аудит формування та використання оборотних активів».

Основні напрями наукової, педагогічної діяльності за час роботи в університеті: бухгалтерський облік, управління трудовим потенціалом, соціально-трудові відносини у соціальній сфері, аудит персоналу, технології управління персоналом, облік і аналіз персоналу.

Автор понад 70 наукових та навчально-методичних публікацій. Працюючи на кафедрі менеджменту з моменту її створення, Ірина Анатоліївна читала лекції та проводила практичні заняття на третьому, четвертому, п’ятому, шостому  курсах денної та заочної форми навчання з основних курсів.

Протягом останніх років проводила дослідження «Управління трудовим потенціалом України за сучасних умов», які апробовані на багатьох національних та міжнародних науково-практичних конференціях. В рамках дослідження опубліковано низку статей у наукових журналах та фахових збірниках, зокрема: «Людський розвиток: регіональний аспект» (Кам’янець-Подільський, 2014), «Формування та використання трудового потенціалу: теоретичні аспекти» (Київ, 2014), «Харизма та харизматичне лідерство в управління трудовим потенціалом суспільства» (Кам’янець-Подільський, 2015), «Ефективність оцінювання персоналу: сутність та методика розрахунку» (Кам’янець-Подільський, 2016), «labour market in Ukraine: educational and professional aspects» (Republica Moldova, 2016), «Механізм стратегічного управління кадровим потенціалом підприємства» (Кам’янець-Подільський, 2017), «Якість робочої сили: теоретичні та методичні аспекти» (Кам’янець-Подільський, 2018), «Сучасний стан використання трудового потенціалу України» (Херсон, 2019), «Трудовий потенціал України: сучасний стан і перспективи розвитку» (Одеса, 2019), «Індикатори вимірювання ефективності оцінювання персоналу: теорія і практика» (Кам’янець-Подільський, 2019), «Трудовий потенціал України: аналіз освітньої компоненти» (Херсон, 2020), «Діагностика соціально-психологічного клімату трудового колективу: методика застосування» (Кам’янець-Подільський,  2020).