Наукова робота к.е.н., старшого викладача кафедри Семендяка В.М.

З 2013 р. працюю старшим викладачем кафедри менеджменту Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Тема дисертації: «Організаційно-економічний механізм вексельних розрахунків в сільському господарстві України».

Автор понад 20 наукових та навчально-методичних публікацій. З 2013 року виконує науково-дослідну роботу відповідно до теми: «Організаційно-економічний механізм вексельних розрахунків в сільському господарстві України: теорія і практика». В сучасних умовах господарювання переважної більшості підприємств аграрного сектору економіки України, які полягають, насамперед, у наявності значних обсягів накопичених дебіторської та кредиторської заборгованості, гострій потребі в обігових коштах, низькому рівні рентабельності в окремих підгалузях, істотному впливі факторів сезонності та низьких темпів окупності витрат, зумовили певні особливості формування та функціонування організаційно-економічного механізму вексельних розрахунків у сільському господарстві.

Враховуючи зміни розвитку сучасної вищої освіти з 2021 року працює відповідно до теми з формування та використання управлінського персоналу за сучасних кризових  умов .

Згідно досліджуваної теми опубліковано статті в фахових, публікації у журналах, що зареєстровані у міжнародних наукометричних базах (Google Scholar, Socrates-Impulse, Zentralblatt MATH, Index Copernicus Розвиток людського капіталу: суть, проблеми та перспективи. Режим доступу до ресурсу: http:www.global-national.in.ua/issue-21-2018; Развитие государственного регулирования вексельного обращения в аграрном секторе экономики Украины; Види та характеристика вексельних операцій. Глобальні та національні проблеми економіки; Міжнародна наукова конференція на тему «Сучасні економічні дослідження: теорія, методологія, стратегія», Адаптація зарубіжного досвіду вексельних розрахунків до вітчизняних умов; Суть та значення рекрутингу в системі управління персоналом підприємств; Чи зможуть українські підприємства забезпечити себе висококваліфікованим персоналом; Корпоративна соціальна відповідальність–необхідний чинник стабільного розвитку; Роль аутсорсингу  в процесі рекрутингу персоналу ; Зарубіжний досвід вексельних розрахунків; Суть вексельних операцій та можливість їх застосування в сучасних умовах розвитку фінансово-кредитної системи України; Зарубіжний досвід вексельних розрахунків; Еволюція концепцій управління персоналом та їхня роль у системі менеджменту (2020); Роль вексельных расчетов в системе менеджмента (26 ноября 2020)

Семендяком В.М. опубліковано навчально-методичні посібники для студентів економічного факультету з управління соціальним розвитком.

Старший викладач Семендяк В.М. брав участь в міжнародних, всеукраїнських та регіональних конференціях.  Займав посаду заступника декана з виховної та профорієнтаційної роботи економічного факультету з вересня 2017 по серпень 2018 .