Команда кам’янецьких школярів увійшла у 10-ку найкращих юних економістів України

З 28 жовтня по 1 листопада 2019 року у Харкові проходив фінальний етап XV Всеукраїнського учнівського турніру юних економістів. У змаганнях брали участь 18 команд із 9 областей України.

Команда “КП5” Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області (керівник Мельник Ірина Василівна, вчитель математики та економіки НВК №14) гідно представила вирішення запропонованих економічних проблем та увійшла у десятку найкращих учнівських команд. Інформує управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради.

Управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради висловлюємо щиру подяку: членам команди “КП5” Наливайку Іллі (капітан команди, уч. 10 кл.), Дзісяку Ярославу (уч. 10 кл.), Софіянчуку Артуру (уч. 11 кл.), Хомову Валентину (уч. 11 кл.), Полудняку Сергію (уч. 11 кл.); Мельник І.В., керівнику міського методичного об’єднання вчителів економіки та викладачам економічногофакультету  Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за підготовку команди до турніру.

Вітаємо нашу талановиту молодь з перемогою і дякуємо нашим викладачам за професійність!!!