Проходження навчальної практики

24 вересня студенти економічного факультету Mg1-B19 групи спеціальності 073 Менеджмент під керівництвом керівника практики к.е.н старшого викладача Рарок О. В. та представником фізико-математичного факультету к.п.н, доцента Білика Р.М.

В рамках проходження навчальної практики з «Фізіології і психології праці» реалізували свої теоретичні знання під час практичної роботи з приладдям. За допомогою яких вимірювали умови виробничого середовища, а саме: люксметром, гігрометром, барометром, радіометром, анемометром , віброшумоміром, електромагнітним шумоміром, колориметром.

Всі студенти залишились задоволені оскільки саме практичні навички отримані під час навчальної практики допоможуть реалізувати себе в майбутній професійній діяльності.