ТРЕНІНГ «БАЗОВИЙ КУРС САМОДОПОМОГИ ТА ПІДТРИМКИ У КРИЗОВИХ СИТУАЦІЯХ»

10 жовтня в День ментального здоров’я (запропонований Всесвітньою організацією охорони здоров’я), а також у межах вивчення дисципліни «Вступ до спеціальності» (забезпечує викладання доцент кафедри Надія ОЛІЙНИК) здобувачі вищої освіти відвідали Кам’янець-Подільську філію Хмельницького обласного центру зайнятості та взяли участь у тренінгу «Базовий курс самодопомоги та підтримки у кризових ситуація», який провела психолог Наталія ІЛЬЄВА.

Захід зорієнтований задля підвищення рівня обізнаності про проблеми психічного здоров’я та мобілізації зусиль на підтримку кращого стану здоров’я, що актуалізує можливості індивіда в стресових ситуаціях, зняття напруги в період адаптації першокурсників, особливо у воєнному сьогоденні. Також студенти мали можливість виявити особистий стан емоційного самопочуття, розпізнавати стресові стани та формували вміння їхньої протидії за порадами психолога. При цьому першокурсники застосували вправи для зняття емоційної напруги при стресових ситуаціях та набули навичок самодопомоги та підтримки інших у кризових ситуаціях.