МОДЕРНІЗАЦІЯ ОПП ДО ВИМОГ ГЛОБАЛЬНИХ ТРЕНДІВ INDUSTRY 4.0 ТА ЦИФРОВІЗАЦІЇ В УМОВАХ СТАЛОГО РОЗВИТКУ

14 листопада 2023 успішно завершився проект Erasmus+: KA2 CBHE «Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану (DigEco)», реалізація якого розпочалася 15 листопада 2020 року. Проект спрямований на впровадження цифрової економіки у процес вищої освіти України та Таджикистану на основі міжнародної практики Education 4.0 для забезпечення сталого розвитку української економіки, зокрема: модернізацію поточних навчальних програм шляхом впровадження мультидисциплінарних навчальних програм із цифрової економіки для магістрів в Україні і Таджикистані до грудня 2023 р; створення можливостей для інклюзивної освіти в галузі цифрової економіки; залучення зацікавлених сторін до освітнього процесу.

Партнерами проекту виступили Міністерство цифрової трансформації України, шість іноземних університетів (Литва, Німеччина, Словенія, Таджикистан), вітчизняні заклади освіти: Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка; Державний вищий навчальний заклад «Приазовський державний технічний університет»; Державний вищий навчальний заклад «Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова»; Державний університет «Житомирська політехніка»; Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного, державні та комерційні установи.

Доцент кафедри менеджменту Лаврук О.С. була розробником DigEco-освітніх компонент «Великі дані у підприємництві» і «Цифровий маркетинг в дії», що дозволило модернізувати ОПП «Управління персоналом та економіка праці» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 073 Менеджмент до вимог глобальних трендів Industry 4.0 та цифровізації в умовах сталого розвитку.