ТРЕНІНГ «ЯК СТАТИ УСПІШНИМ ПРОЄКТНИМ МЕНЕДЖЕРОМ ТА ТВОРИТИ ІСТОРІЮ МІСТА?»

16-17 грудня 2023 року студенти першого та другого курсу (першого бакалаврського рівня вищої освіти) спеціальності 073 менеджмент брали участь у дводенному тренінгу «Як стати успішним проєктним менеджером та творити історію міста?», вони дізналися:

• про успішні кейси реалізованих проектів;
  • про основи управління проектами;
  • про практичний тренінг з лідерства та командоутворення;
  • практичні паради з презентації ідеї проекту;
  • про відбірковий конкурс на безкоштовне навчання в «Школі проектних менеджерів» з поглибленим вивченням бізнес англійської і практичною участю в реальних проектах.

Захід організовано в рамках проєкту «Сприяння економічному зростанню в Кам’янець-Подільській громаді», що фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» та реалізовується Центром «ЕЙДОС» у співпраці з Кам’янець-Подільською міською радою.