УЧАСТЬ В НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ СТУДЕНТІВ І МАГІСТРАНТІВ ЗА ПІДСУМКАМИ НДР У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

9 квітня 2024 року відбулася Наукова конференція студентів і магістрантів за підсумками НДР у 2023-2024 навчальному році, в якій взяли участь здобувачі вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент. При цьому розглядалися актуальні питання формування у майбутніх менеджерів професійної компетентності, враховуючи сучасні тенденції розвитку сфери HR.

Особливої уваги заслуговують доповіді Марії БАЛАФІНОЇ (другий (магістерський) рівень вищої освіти) та Анни ГАВРИЛЮК (перший (бакалаврський) рівень вищої освіти), у яких було висвітлено особливості контролінгу персоналу в системі управління підприємством та мотивацію персоналу в умовах кризи воєнного стану. За активну участь здобувачі вищої освіти отримали грамоти від адміністрації природничо-економічного факультету.