НОВА ПЕРЕМОГА КАФЕДРИ МЕНЕДЖМЕНТУ К-ПНУ В «САМ УКРАЇНА» ВІД БРИТАНСЬКОЇ РАДИ

Кафедра менеджменту перемогла у конкурсі університетських обмінів САМ Україна» від Британської Ради спільно з Приазовським державним технічним університетом (м. Маріуполь). Серед численних заявок було відібрано лише 18 університетів України, які складають 9 просвітницьких пар.

Реалізація програми «Студентська академічна мобільність (САМ) Україна» сприяє міжрегіональній академічній співпраці між закладами вищої освіти та культурному діалогу між молоддю через короткотермінову академічну мобільність у межах України. У програмі мобільності братимуть участь здобувачі вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент природничо-економічного факультету. Учасників студентської академічної мобільності визначать за результатами конкурсного відбору.