УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ В ОНЛАЙН ТРЕНІНТУ «ЯК ПІДВИЩИТИ ВЛАСНУ СТРЕСОСТІЙКІСТЬ»

2 листопада 2021 року студенти першого курсу спеціальності 073 Менеджмент під керівництвом доцента кафедри Олійник Н.Ю. під час дистанційного проведення заняття з теми «Управління трудовими конфліктами в організації» мали змогу брати участь у тренінгу «Як підвищити власну стресостійкість», який провела провідний фахівець з профорієнтації міського центру зайнятості Ільєва Н.М.

Першокурсники мали можливість визначити власну стресостійкість і зрозуміти наскільки вона важлива, також спробувати виконати способи підвищення стресостійкості. Стресостійкість як комплекс особистісних якостей, що дозволяють переносити значні інтелектуальні, вольові та емоційні навантаження без особливих шкідливих наслідків для власного здоров’я, оточуючих і власної  діяльності.