ТРЕНІНГ «ПОБУДОВА ДІЛОВОЇ КАР’ЄРИ ТА ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК»

18 квітня здобувачі вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент у межах вивчення дисципліни «Побудова ділової кар’єри» (забезпечує викладання доцент кафедри Надія Олійник) відвідали Кам’янець-Подільську філію Хмельницького обласного  міського центру зайнятості та взяли участь у тренінгу «Побудова кар’єри та професійний розвиток», який провела психолог Наталія Ільєва.

Захід зорієнтований на виявлення особистісних характеристик майбутньої професійної діяльності (опитувальник «Професійна кар’єра»), формування в студентів впевненості в собі та пізнання індивідуальних сильних якостей характеру. Також студенти мали можливість схематично скласти професійний план досягнення цілей, ознайомитися з методиками його реалізації. При цьому розроблялися шляхи та засоби досягнення найближчих цілей, виявлялися перешкоди на шляху досягнення цілей, альтернативні варіанти досягнення професійних цілей.