УСПІШНИЙ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ

27 грудня та 28 грудня 2023 року відбувся захист кваліфікаційних робіт студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент.

У змістовній та жвавій дискусії студенти представили свої здобутки, над якими працювали під керівництвом викладацького складу кафедри менеджменту. Цікавими та пізнавальними виступами представили студенти свої роботи, приведені аналітичні дані відображують соціально-економічне становище організацій та підприємств в нелегкому сьогоденні. Варто відзначити, що результати наукових робіт магістрів були апробовані на міжнародних та студентських конференціях.

Презентація кваліфікаційних робіт та принципове обговорення їх основних результатів переконливо вказали на готовність випускників як до вирішення виробничих завдань, так і продовження наукової роботи.