НАШІ ПЕРШОКУРСНИКИ НА ВІДКРИТТІ МОЛОДІЖНОГО ЦЕНТРУ

22 березня 2024 року в м. Кам’янець-Подільський відкрили сучасний Молодіжний центр. Тепер молодь громади матиме зручне місце, де зможе проводити своє дозвілля з користю, навчатися, спілкуватися, організовувати зустрічі, тренінги, коворкінги, здобувати нові знання тощо. Центр стане невід’ємною частиною розвитку молодіжної спільноти та культурного життя міста.

До проведення зазначеного заходу активно долучилися студенти Mg1-B23 групи спеціальності менеджменту Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, які також є членкинями Молодіжного центру та активними учасниками його громадської діяльності.

Здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Марія Боз та Валерія Рюмшина були ведучими Арт-вечора, присвяченого творчості Сергія Жадана. При цьому, Анастасія Худіковська забезпечила безперебійну роботу технічних моментів артвечора, Тетяна Сокол відповідала за ефективну реєстрацію учасників.

Юлія Горна подарувала авторські вірші, які надихали та зворушували, а також музичний виступ вкінці.

Дякуємо Молодіжному центру за можливості всебічного розвитку у майбутній професійній діяльності студентства!